razormt2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

SUGESTII! ^^

+8
Andrutzu
[JGM]BlackWind
[GM]NeverMore
[GA]Cristina
xdRow
yoflorin14
AngelOfDarkness
[GA]Eliza
12 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

SUGESTII! ^^ - Pagina 2 Empty Re: SUGESTII! ^^

Mesaj  Dexter Vin Ian 01, 2010 12:58 am

AngelOfDarkness a scris:imi cer mii de scuze ca nu am fost acasa ca sa fac acea cerere de GM , nu am fosc GM niciodata dar stiu toate comenzile , deoarece atunci cand se facuse pitmt2 cineva(nu dau nume) mi a promis ca o sa am Gm cu conditia sa invat toate comenzile... asa ca nu am avunt in cotro si le am invatat si tot degeaba:( nu stiu daca merit sau nu dar sper sa dati un raspuns.. ca topicul cu recrutari e inchis de aceea am facut aici... eu oricum o sa joc in continuare pe sv dar ar fi minunat sa iau GM....

Multumesc oricum....




Nu o sa mai primesti...Deoarece...1.ai spus ca esti Sun pe Uk..si Sun nu e roman:| 2.recrutarile sunt inchise!3.Sunt si repartizati GM...Smile...Best regards Dexter.

Dexter

Mesaje : 8
Data de inscriere : 29/12/2009

Sus In jos

SUGESTII! ^^ - Pagina 2 Empty Re: SUGESTII! ^^

Mesaj  Member Vin Ian 01, 2010 4:42 am

mi-ar place chestia cu armura de king,cu calul armat la lvl 1 si drop de goold ca nu avem cu ce face echipament.Si sunt sigur 100% ca o sa pice putin si ne trezim la lvl 80 fara echipament si ne ducem in caverna sau in red forest pt a face bani si nu poti omora nimik.Fara bani nu faci NIMICA
Member
Member

Mesaje : 6
Data de inscriere : 01/01/2010

Sus In jos

SUGESTII! ^^ - Pagina 2 Empty Re: SUGESTII! ^^

Mesaj  [GA]Cristina Vin Ian 01, 2010 5:58 am

Member a scris:mi-ar place chestia cu armura de king,cu calul armat la lvl 1 si drop de goold ca nu avem cu ce face echipament.Si sunt sigur 100% ca o sa pice putin si ne trezim la lvl 80 fara echipament si ne ducem in caverna sau in red forest pt a face bani si nu poti omora nimik.Fara bani nu faci NIMICA

mai vrei una buna ? nici fara cap , prietene ... nici fara cap si putina imaginatie nu faci nimic Wink

[GA]Cristina
Admin

Mesaje : 9
Data de inscriere : 29/12/2009

Sus In jos

SUGESTII! ^^ - Pagina 2 Empty Re: SUGESTII! ^^

Mesaj  Member Vin Ian 01, 2010 8:13 am

TACI CA NU STII CE SPUI.Eu stiu ptr ca mi sa intamplat sa fie sv cu drop putin si la lvl 80 sa fac un c...t iteme si echipament ca naveam bani.Ma rog nu mai conteaza armura de king si calu numai faceti sit de reg sa mearga.
mai vrei una buna ? nici fara cap , prietene ... nici fara cap si putina imaginatie nu faci nimic | mai bn lasate de glume proaste;)
Member
Member

Mesaje : 6
Data de inscriere : 01/01/2010

Sus In jos

SUGESTII! ^^ - Pagina 2 Empty Re: SUGESTII! ^^

Mesaj  [GM]NeverMore Vin Ian 01, 2010 11:16 am

Bun deci am o propunere... Sa trecem serveru in engleza asa o sa avem mai multi playeri fiindca acum suntem mai multi staff ca jucatori normali deci asta nu e prea bine. Propunerea trecem in engleza nu forumul jocul adica sa primim englezi si din alte tari desigur ce stiu engleza.
[GM]NeverMore
[GM]NeverMore

Mesaje : 15
Data de inscriere : 29/12/2009
Varsta : 30
Localizare : Spania

Sus In jos

SUGESTII! ^^ - Pagina 2 Empty Re: SUGESTII! ^^

Mesaj  [GA]Cristina Vin Ian 01, 2010 2:29 pm

Member a scris:TACI CA NU STII CE SPUI.Eu stiu ptr ca mi sa intamplat sa fie sv cu drop putin si la lvl 80 sa fac un c...t iteme si echipament ca naveam bani.Ma rog nu mai conteaza armura de king si calu numai faceti sit de reg sa mearga.
mai vrei una buna ? nici fara cap , prietene ... nici fara cap si putina imaginatie nu faci nimic | mai bn lasate de glume proaste;)

daca stii cum sati administrezi bunurile si sa nu dai bani pe prostii sau chestii nefolositoare , intrarea si donarea de experienta la o breasla te poate mentine la un level ridicat dar unde poti continua sa faci bani (68-71). in acelasi timp tu poti avea mai multe caractere de exemplu cel principal sa fie strict PvP ca totusi astai valoarea , si mai multe cu care sa produci in folosul caracterului principal.. daca nai inteles dau si exemple :
caracter principal: ninja (recomand ninja daggere, deoarece daca prinde toxic si crit , practic castiga batalia; in plus are iteme care nu costa asa mult ca la warrior)
caractere secundare : 2 warrior.

cei 2 warrior secundari :
1 de lvl 71-77 (pica bani in red wood de obicei mult)
1 alt warrior de lvl 83+(pe care il folosesti numai pt productie, singurele necesitatii la el sa fie pot's) in v3/watery cave/alantida daca spargi 2 grupe de cuburi de gheata si balene pica la un drop de 100% 3x 120k/monstru-constanta este relativa deoarece depinde levelul tau si experienta , tipul loviturilor etc...


cam asa arata o strategie de joc .... daca nai cap e logic ca dai gres, voi pustilor sunteti invatati sa luati totu dea gata fara niciumpic de gandire , si totu credeti k in joc se aduna in jurul banului...gresit .

[GA]Cristina
Admin

Mesaje : 9
Data de inscriere : 29/12/2009

Sus In jos

SUGESTII! ^^ - Pagina 2 Empty Re: SUGESTII! ^^

Mesaj  [GA]Eliza Vin Ian 01, 2010 4:47 pm

Mare dreptate Cristina ^^
[GA]Eliza
[GA]Eliza
Admin

Mesaje : 18
Data de inscriere : 11/12/2009

https://razormt2.forumgratuit.ro

Sus In jos

SUGESTII! ^^ - Pagina 2 Empty Re: SUGESTII! ^^

Mesaj  Member Sam Ian 02, 2010 2:14 am

Tot nai inteles eu nu vreau totu la mana vreau doar dropu de gold sa fie convenabil nu MIC,nus un pustan cum crezi u,si nu treb sa creez 10 de caractere ptr productie,draci,laci.Vreau un singur caracternumi trebe mai multe care sal fac pvp si pvm.Ma rog gata nu mai zic nik ast sa intre cel cu sv sa constat singur cum e cu goldul.Am teminat!!!

Si chestia cu banul Smile) e o mare prostie fara bani nu reusesti practic nik,nu poti face echipamentul,nu poti pune pietre si bonusuri,sati faci skiluri sati,sati iei potion asa ca e o prostie ce ai zis cu banu.(punct)
Member
Member

Mesaje : 6
Data de inscriere : 01/01/2010

Sus In jos

SUGESTII! ^^ - Pagina 2 Empty Re: SUGESTII! ^^

Mesaj  nbvvbn1618 Sam Ian 16, 2010 2:57 pm

Cateva sugesti :
1. cal de lvl 21 de la lvl 1 ....( cand facem guilda...sefu guildei sa aiba cal de 30 )
2. sa ne dea echipament + 9....de la lvl 1.......
3.......1kk de la inceput
4...fara misiuni.......ca doar crestem repede si na-vem chef sa avem atatea rapoarte in drepata cand intram prima data in joc.....sau cand ne teteportam............
5.sa nu crestem greuu.......ca 100 % yang 100 % exp si 100 % drob,,,,...e ca un metin normall.....
sa fie asa mai ........de la lvl 1 la 30 foarte usor.....de la 30 la 50 greu--usor ( depinde de caracter )
si de la 50 la 70 greu ( nu chiar foarte ) si de la 70 la 99 greu de tot........cu lure in caveeeeeeee 2 ore......... in cave 2 5 ore...... ( pe un lvl ) si nu va fi greu si va fi si misto......
6. scoica la magazin.....perlele......( tote natiile )......exorcisme.......piatra de aia de facut P ( soul stone )
cartii......sa fie ieftine..........ca sa facem ( de la lvl 70 la 99 ).....sa mai usuram muncaaa....sa avem P
sa putem ataca mai bine......( mai ales warior )........sa nu ne chinuimm 5 luni sa facem de la 70 la 99
7....am scris ceva gresit >??
8. si ce daca facem 99 repepede....gata facem si plecam ?????...nu va fi mai mistoo.....vom avea toate vrajile la P............omoram tot ce vremm...........aa si .
9..... sa se dea armuri de 50,55,60,,,,.....etc.. la magazin de cunpartat dar sa nu coste 10 kk.
500 k.......1kk.......2 kk maxim....... la si undagrare sa fie....... pana la + 7 100 % ,,la + 8 75 %..
si la + 9 50 %.......
10. la magazine sa gasim piatra fierarului...........exorcismeee.........chesti de astea care se ia cu bani...
in joc sa fie )( cu bani din joc ) maska de emoti.......inel de experienta.....( asta sa fie mai scunp )
11.. la fierar sa nu ceara inteme........doar bani.........si ( mai sus chestia cu calu de 21 de la lvl 1. )
sa putem face vraji de la lvl 1.....ca am jucat alt metin...cresteai greu...... si tuma la 50 puteai face o vraja de pe cal..........si la 55 a douya si la 60 ultima........ pffffff si daca faceai lvl 50 erai tare.....
cresteai greuu...si DE ASTA SA CRESTEM MAI SUS ( CUM AM ZIS MAI SUS ) CA.......PANA FACI 30....RENUNTI LA JOC.......CA TOT FACI SI FACII.....SI TE PLICTISESTI SI RENUNTI ...de asta cand deja ai facut 70....nu ma las sa fac 99 si am sppus de la 70 pana la 99 ....GREU
DAR VA ROG SA BAGATI CAL DE 21...SI LA SEFI DE BREASLA CAL DE 30......SI VA ROG...CA VREAU SA FAC SI EU VRAJI DE PE CAL............MAM CHINUIT SI ABEA AVEAM 28....ASA CA VA ROG MAI ALES CHESTIA CU CALU SI LVL......SI INTEMELE LA MAGAZIN...MASKA...INELE......SI...SA NU FIE SCUNPE...PLSSS. PANA IN 10 KK......MS
12..DACA MAI VINE O IDEE AM SA SPUN

nbvvbn1618

Mesaje : 4
Data de inscriere : 16/01/2010

Sus In jos

SUGESTII! ^^ - Pagina 2 Empty Re: SUGESTII! ^^

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum